> WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE IMPREZ <
Gdybym Był Bogaty
Data i godzina:
niedziela, 08 sierpnia 2021
godz. 20:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 100 )
WYDARZENIA W Kołobrzeg
Wykonawca:
OPIS WYDARZENIA

GDYBYM BYŁ BOGATY - KONCERT Z PIOSENKAMI ZE SPEKTAKLI "SKRZYPEK NA DACHU" I "NIE MA JAK LATA 20., LATA 30."

 Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert Teatru Muzycznego w Poznaniu, podczas którego usłyszymy piosenki pochodzące z jednego z najsłynniejszych broadwayowskich musicali Skrzypek na dachu oraz niezapomniane piosenki ze spektaklu Nie ma jak lata 20., lata 30.

Koncert rozpocznie się od wizyty w Anatewce. Aktorzy, zespół taneczny i orkiestra Teatru zaprezentują utwory z uwielbianego na całym świecie Skrzypka na dachu - "Gdybym był bogaczem", "Modlitwa szabasowa", "Cud nad cudy" czy "Iść tam gdzie wzywa los". W drugiej części Teatr Muzyczny w Poznaniu zabierze nas w podróż w czasie za sprawą wiecznie żywych przebojów w specjalnych aranżacjach, dzięki którym przeniesiemy się do czasów przedwojennej Polski. Usłyszymy między innymi "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ach, jak przyjemnie", "Miłość Ci wszystko wybaczy" czy "Ach, te baby". Teksty, muzyka, kostiumy - wszystko przygotowane będzie tak, by móc w pełni przenieść się w tamte wspaniałe lata... Wszystkie utwory połączone w jedną przekrojową całość zapewnią barwne, roztańczone i pełne muzycznych przebojów widowisko.

Reżyseria: Łukasz Brzeziński Kierownictwo muzyczne: Michał Łaszewicz Opieka choreograficzna i inspicjent: Tomasz Manowski

ZESPÓŁ WOKALNY:

Wioleta Butler

Anna Lasota

Magdalena Szcześniewska

 Dagmara Rybak

Anita Urban

Lucyna Winkel

Jolanta Wyrzykowska

Mateusz Feliński

Włodzimierz Kalemba

Mirek Kin

Przemysław Łukaszewicz

 Maciej Ogórkiewicz

Wiesław Paprzycki

 Jarosław Patycki

Tobiasz Szafraniak

Seweryn Wieczorek

 

TANCERZE: Zofia Grażyńska

 Paula Goerlich

Aleksandra Piwowarek

 Mateusz Adamczyk

Kacper Czyż

 Bartosz Dopytalski

Jakub Grzelak