Jedziemy na Wakacje
Data i godzina:
piątek, 22 czerwca 2018
godz. 19:45
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY (81 ) WYDARZENIA W Opole
OPIS WYDARZENIA

Koncert JEDZIEMY NA WAKACJE

Wakacje muszą zacząć się z przytupem. Koncert w Opolskim Amfiteatrze pozwoli zrealizować ten zamiar w stu procentach. Koncert w lekkiej formie pozwoli wprowadzić widzów w letni, lekki klimat nadchodzących wakacji. Przedstawimy piosenki - największe polskie i zagraniczne hity, przy których najlepiej podróżuje się na wakacje. Wystąpią najbardziej lubiane gwiazdy, bez których rozpoczynające się wakacje nie mogą się obyć.

Sprawdzimy jak przygotowuje się do wyjazdu na wymarzone wakacje tradycyjna polska rodzina. Nad morze czy w góry, jak się spakować, kogo i co zabrać ze sobą, samochodem czy innym środkiem lokomocji, prywatnie czy z biurem turystycznym, do rodziny czy ośrodka wypoczynkowego, aktywnie czy "na leżąco"? Te zadawane we wszystkich polskich domach pytania, zawsze są pretekstem do zabawnych sytuacji, które zaprezentujemy "w krzywym zwierciadle" podczas specjalnie przygotowanych wejść kabaretowych.

Na serio, ale w lekkiej formie poznamy letnie plany polskich gwiazd oraz ich podróżniczą playlistę. Nasi goście opowiedzą także, o swoich najgorszych doświadczeniach wakacyjnych i najbardziej zaskakujących wydarzeniach, jakie spotkały je podczas wypoczynku.

Wystąpią:
Perfect
Red Lips
Lady Pank
Michał Szpak
Alvaro Soler
Grzegorz Hyży
Ich Troje
Gromee i Lukas Maijer
Kukiz
Michał Szczygieł
Kabaret Nowaki

*Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku