DANCING QUEEN ABBA TRIBUTE BAND
Data i godzina:
niedziela, 18 sierpnia 2024
godz. 20:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 150 )
WYDARZENIA W Rewal
Wykonawca:
DANCING QUEEN ABBA TRIBUTE BAND
OPIS WYDARZENIA

✨Powróć do złotych lat muzyki i najlepszych czasów młodości z  Dancing Queen 𝗔𝗕𝗕𝗔 𝗧𝗿𝗶𝗯𝘂𝘁𝗲 𝗕𝗮𝗻𝗱! ✨

 Zapraszamy Was na niezapomniany koncert, gdzie na scenie pojawi się  𝗔𝗕𝗕A 𝗧𝗿𝗶𝗯𝘂𝘁𝗲 𝗕𝗮𝗻𝗱, wykonujący utwory legendarnej grupy 𝗔𝗕𝗕𝗔!

🎤  DANCING QUEEN 𝗔𝗕𝗕𝗔 𝗧𝗿𝗶𝗯𝘂𝘁𝗲 𝗕𝗮𝗻𝗱 - Najlepszy międzynarodowy zespół grający utwory grupy 𝗔𝗕𝗕𝗔. Występują na najbardziej prestiżowych festiwalach i salach koncertowych w całej Europie.

🥁 Zespół ten stara się jak najwierniej oddać oryginalny styl i brzmienie szwedzkich muzyków.

👩🏻‍🎤Członkowie zespołu angażują się w swoje role, starając się naśladować charakterystyczne gesty i ruchy sceniczne członków 𝗔𝗕𝗕𝗔. Dzięki temu publiczność może przenieść się w czasie do złotych lat muzyki pop i doświadczyć magii i energii występów tej legendy światowej sceny muzycznej.

🌠 Dołącz do naszej wspólnej podróży przez muzyczną historię, zanurzając się w niezapomniane melodie, które odmieniły nasze życie.

Doświadczycie nostalgii i emocji związanych z przełomem lat 70. i 80., kiedy to utwory szwedzkiej grupy 𝗔𝗕𝗕𝗔 podbijały światowe listy przebojów.

Przywołując niezapomniane melodie takie jak "Dancing Queen", "Mamma Mia" czy "Gimmie! Gimmie! Gimmie!", zespół DANCING QUEEN 𝗔𝗕𝗕𝗔 𝗧𝗿𝗶𝗯𝘂𝘁𝗲 𝗕𝗮𝗻𝗱 zabierze Was w podróż przez czasy, kiedy te przeboje wypełniały nasze serca radością i energią.

⭐ DANCING QUEEN 𝗔𝗕𝗕𝗔 𝗧𝗿𝗶𝗯𝘂𝘁𝗲 𝗕𝗮𝗻𝗱 to nie tylko zespół, to podróż w czasie do czasów, kiedy muzyka była sposobem na ucieczkę od codzienności, pełna wspaniałych wspomnień i niezapomnianych przeżyć ⭐

🎼 Zespół wystąpi w konfiguracji: 2x główny wokal, perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa, klawisz, chórek.