Filharmonia Dowcipu - w programie: Co tu jest grane?
Data i godzina:
niedziela, 17 maja 2020
godz. 20:00
Gdzie:
Dostępne online
WYDARZENIA W STREAM
Wykonawca:
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w premierowym programie „Co tu jest grane?”

Weź udział już 24 Maja.
KOSZT DOSTĘPU DO TRANSMISJI - 10PLN

Najważniejsze informacje: 

1. Dokładna instrukcja jak skorzystać z otrzymanego kodu - przesłana zostanie po dokonaniu zakupu - w formie elektronicznego biletu z dokładną instrukcją. 
2. Jednocześnie transmisje można oglądać wyłącznie na jednym urządzeniu. 
3. Gdy transmisja zacina się, postaraj się wykluczyć następujące czynniki: 
- Sprawdź,czy twoje łącze działała poprawnie sprawdzając prędkość internetu (zalecana przepustowość to minimum 10 Mbps).  
- Wyłącz programy blokujące reklamy.
- Zrestartuj przeglądarkę, a jeśli to nie pomoże, to zrestartuj również domowy router. 
- upewnij się, że twoje urządzenie posiada aktualne oprogramowanie (Windows, Flash Player, przeglądarka internetowa).
 

-----------------------------------
Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w premierowym programie „Co tu jest grane?” Prezentujemy najnowszy program bezkompromisowego muzycznego show!

Koncert, który się odbył w październiku 2019 w Teatrze Wielkim w Łodzi, to zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru. Charyzmatyczny wirtuoz i zjawiskowy zespół zagwarantują wyśmienite skecze muzyczne i zaskakujące aranżacje na najwyższym poziomie. Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie. Nie zabraknie satyryczno obyczajowych monologów ani muzyczno-słownych komentarzy do polskiej rzeczywistości.

Zobaczcie jak było i przekonajcie się sami „Co tu jest grane?”

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki 
Dyrygent Bernard Chmielarz
Sopran Anita Rywalska 
Tenor Marcin Pomykała
oraz muzycy

Czas trwania: 120 min

Rejestracja: Teatr Wielki w Łodzi, 21 października 2019 roku

 

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.84/5
Zbyszek Mastalerz Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z fortepianem PLUS Zabrze (10.11.2018 17:00)

Bardzo udane widowisko. Prowadzący jak zwykle, czarował intelektem muzycznym oraz perfekcyjną grą na fortepianie. W tym miejscu należy szybko dodać, że cały zespół, zasłużył w pełni na otrzymane brawa. Popisowa gra na instrumentach, jak i talenty aktorskie, pieściły zmysły słuchu i wzroku. Sceniczny urok wszystkich członków zespołu, naturalny wdzięk oraz okazany talent, sprawiły że ten sobotni wieczór na długo zostanie w pamięci mojej i mojej rodziny. Okazuje się, że prywatna inicjatywa w kulturze, może prezentować wysoki poziom, nie tylko artystyczny ale również intelektualny. Poziom repertuaru oraz jego forma zaprezentowania publiczności, zasługuje na wielkie uznanie. W tych szczególnych czasach, należy docenić nie tylko artyzm ale również niepoprawny politycznie dowcip, który nie stracił niczego ze swojej ostrości przekazu a jednocześnie nie przekroczył linii dobrego smaku. Jednym słowem - WSPANIALE !!, zapraszamy na Śląsk znowu. Na koniec uwaga techniczna. Należy poprawić nagłośnienie niektórych instrumentów. Czasami nie było słychać gitar, zwłaszcza w ich partiach solowych. Czasami zaś niestety fortepianu. Dźwięk wokalistów brzmiał mało selektywnie - niektóre kwestie były trudne do zrozumienia. Na koniec prośba. Rozważcie lepszą organizację momentu fotografowania się z Państwem. Czyli jeden fotograf robi wszystkim chętnym zdjęcia i podaje numerek danej osobie a ta osoba na liście wpisuje swój adres e-mail z podanym numerkiem. Na adres e-mail jest wysyłane zdjęcie, ładne, profesjonalne. Tak mnie więcej to wygląda w wielu innych miejscach i się dobrze sprawdza. Osobiście jestem nawet gotów zapłacić za tak zorganizowaną możliwość fotografii z Państwem. Wszach jesteśmy Państwa Ministerstwem Kultury a ja nawet i Dziedzictwa Narodowego. :) Pozdrawiamy serdecznie. Rodzina Mastalerz

 • 12.11.2018 00:23
 • |
KRIS Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z fortepianem PLUS Szczecin (16.02.2019 17:00)

Dzisiejszy koncert a w zasadzie widowisko było na poziomie wysokiego profesjonalizmu, przede wszystkim pod względem muzycznym i oczywiście pełne dobrego inteligentnego humoru. Reżyser uwzględnił w nim wszystkie gatunki muzyczne zgrabnie je ze sobą mixując , chyba też dlatego żeby żaden z widzów nie poczuł się urażony , że nie zagrano jego gatunku którego jest fanem. W niektórych momentach można było poczuć całkiem niezłe wzruszenie oraz dumę i nawet patriotyzm czyli dało to całkiem niezłą huśtawkę emocji. Całość oceniam jako świetną zabawę na sobotni wieczór który utrwali się w mojej pamięci na bardzo długo. Należało by dodać choć odrobinę małej krytyki - byłem po raz drugi na występie Filharmonii Uśmiechu i niekiedy zdarzało się dzisiaj , że już raz coś podobnego widziałem wcześniej. Mam nadzieję , że ten mój malutki minusik zmotywuje tylko Filharmonię Uśmiechu do dalszego lepszego ewoluowania. Z pozdrowieniami KRIS.

 • 16.02.2019 21:42
 • |
TB:) Filharmonia Dowcipu Łódź (21.10.2019 20:30)

Ogólnie - super! Byliśmy w Teatrze Wielkim w Łodzi. Małe uwagi: 1. Siedzieliśmy w loży po lewej stronie i niestety dźwięk fortepianu i smyczków był zagłuszany przez sekcje perkusyjną, a szkoda. Domyślam się że nie da się zrobić tak żeby w każdym miejscu widowni było słychać idealnie, ale piszę to co ja czułem. :) 2. Program premierowy a początek koncertu z zeszłego roku... Trochę się obawiałem, że już raz to widziałem. Na szczęście po 30 min. nastąpiły nowości :) 3. Słabo było tez słychać głos Pana Malickiego. Trzeba się było wsłuchiwać żeby zrozumieć co mówi. Coś było nie tak. 4. Bardzo fajnie były zrobione światła na scenie. Dobry efekt. 5. Wielkie brawa dla pana który gra na tubie za wygranie konkursu w Zgierzu. :) 6. No i na koniec - seksta w wykonaniu orkiestry wygląda REWELACYJNIE!!! Pozdrawiam i czekam na kolejne spotkanie.

 • 22.10.2019 09:02
 • |
FAN JAN Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z fortepianem PLUS Warszawa (31.01.2019 20:30)

Witam, Z przekonaniem, że będę zadowolony, udałem się na koncert Filharmonii Dowcipu w miniony Czwartek w Warszawie. Moje zadowolenie nie ma granic, bo przecież wszyscy członkowie Zespołu Filharmonii Dowcipu, to najwyższej klasy profesjonaliści. Dla mnie liczy się to, że repertuar, jego wykonanie, grono ślicznych członkiń Orkiestry Pana Bernard Chmielarza oraz fantastyczna aparycja solistów i męskiej części Orkiestry Pana Bernard Chmielarza, pozwalają na kilka godzin "udać się" w miły świat dobrej muzyki i humoru, którego chcę cenić w szczególnie szarej codzienności życia społecznego. Proszę jedynie zwrócić uwagę na właściwe system mikrofonów tak, aby przekaz mowy i śpiewu był takiej samej jakości jak repertuar i jego Wykonawcy. BRAWO i DZIĘKUJĘ.

 • 01.02.2019 10:22
 • |
Sergiusz Filharmonia Dowcipu Wrocław (24.11.2019 16:00)

Wszystko super od strony artystycznej. Program, repertuar, artyści - Najwyższa Liga. Ogromna klasa artystów. Wzruszyłem się wielokrotnie a o to chodzi w sztuce. Wadą jest jednak miejsce koncertu - spektaklu: Teatr Polski we Wrocławiu - wyeksploatowany, brudne toalety, brak ręczników papierowych. Siedzenia- fotele słabo przymocowane do podłogi, przez co poruszenie się przez sąsiednią osobę - poruszało "sąsiadów". Brakuje też wyraźnych plansz lub komunikatów np ze sceny zabraniających robienie zdjęć, filmów -bo robienie zdjeć, filmów prze część widzów, obok braku szacunku dla artystów, to też zakłócenie dla bardziej świadomych widzów. Sam koncert - spektakl będę polecał, bo warto

 • 24.11.2019 19:53
 • |
xyz Filharmonia Dowcipu Łódź (21.10.2019 20:30)

Filharmonia Dowcipu to najlepszy Polsce, a właściwie na tym poziomie to jedyny w Polsce, znakomity program rozrywkowy, to wybitna indywidualność Waldemara Malickiego, jego świetny inteligentny dowcip, jego wirtuozeria muzyczna pianisty, to wybitna atrakcyjność całego programu jako kompilacji obcowania z najlepszą muzyką graną na żywo ze świetnym dowcipnym pomysłem na formułę programu. To program który promuje i oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, bardzo wartościową intelektualnie, dla ludzi nie prymitywnych dla których nadają wszystkie główne stacje telewizyjne... Rewelacja!!! Taki program i jego twórcy z Waldemarem Malickim na czele, to bezcenne dobro narodowe!!!

 • 29.10.2019 13:24
 • |
piomiki Filharmonia Dowcipu Szczecin (10.10.2021 19:00)

Nie po raz pierwszy byłem na Filharmonii Dowcipu i kolejny raz byłem zachwycony, świetny humor, wspaniała muzyka. Orkiestra była w pomniejszonym składzie, no cóż to tylko Szczecin. Trochę za mało śpiewu, tylko dwoje śpiewaków po kilka minut każdy. Ale ogólnie było bardzo dobrze. Kupiłem za dużo biletów- o dwa bo nie do końca jasno było uwypuklone, że są dwa spektakle, o 14 i o 19 przy zakupie nie zwróciłem uwagi ,że kupuje na 16 stą, jak wydrukowałem bilety było już po 16stej. Musiałem wykupić następne tym razem 3 bo, córka też nabrała ochoty. Mam w plecy 360 zł Powinno być wyraźnie podkreślone, że są dwa i że kupuje na pierwszy. Ale warto było

 • 10.10.2021 22:27
 • |
Bogumił Filharmonia Dowcipu Kraków (29.11.2019 17:30)

Bardzo ciekawy występ. Świetni muzycy, charyzmatyczny prowadzący, niezapomniany Gumiś-dyrygent p. Bernard. Co do miejsca, aranżacji i scenariusza - fantastyczne. Świetne, przemyślane oświetlenie. Rewelacyjni śpiewacy. Dobra zabawa i prawdziwe show. Jednak... JEDNAK... Mniej polityki w żartach byłoby lepsze. Ludzie po to też przychodzą na taki występ by odpocząć właśnie od niej. A dołączanie się w teatrze czy filharmonii do walących w PiS i rząd w ciemno nie wszystkim się podoba (np. mnie). Zostawcie politykę politykom, jesteście świetni w czym innym. Dziękujemy bardzo za świetnie spędzony z Wami czas!

 • 30.11.2019 12:35
 • |
Wierny fan Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z fortepianem PLUS Gdańsk (16.03.2019 20:00)

Jak zawsze na poziomie (najwyższym). Takie spotkanie może trwać w nieskończoność. Czas płynie, a ja czują się zrelaksowany i wypoczęty. Najwyższy poziom warsztatu, bo o humorze nie wspomnę. Poza tym każdy z artystów tworzących Orkiestrę jest wszechstronny i z przyjemnością podziwia się ich talent. Może się zdarzyć, że nie każdemu sposób prowadzenia i poczucie humoru będą jednak odpowiadały, ale dla mnie to jedno z ostatnich normalnych miejsc, gdzie nie "poprawność polityczna" jest na pierwszym miejscu, a po prostu dystans do siebie i innych oraz dobra zabawa. Polecam!

 • 20.03.2019 20:03
 • |
Slavko Filharmonia Dowcipu Kraków (29.11.2019 17:30)

Waldemar super podnosi humor i zmusza do myślenia...tubista godny pochwały...rzeczywiście wszyscy są wirtuozami...polecam każdemu choć pragnął bym co najmniej 2.5 hodz występu...nowa pani z Małopolski wykonuje super taniec przy krześle a i skrzypaczka że szpagatem również...trudno pochwalić wszystkich ale każdy wirtuoz bez ściemy zasługuje na najwyższą pochwałę...i nie odnosimy się do tego że to jest może ostatnia płyta...daj Panie Boże jak najdłuższe działanie takich artystów gdyż odnosimy dobre wrażenia z ich poświęcenia... Polecam wszystko wszystkim...

 • 29.11.2019 23:09
 • |